מורה נבוכות/ים

כל התיאורים כתובים בצורה ההטרוסקסואלית לשם נוחות בלבד.  אתר זה והסקסולוג שמאחוריו מכבדים את כלל הנטיות המיניות והמגדרים. תרגישו חופשי לשאול אותי באופן פרטי על התאמה של כל אחד מן הדברים למיניות מכל סוג שהוא.

אנחנו מיניים מהיום בו נוצרנו ועד היום בו נתפוגג, ואנחנו כל הזמן מחפשים לגלות עולמות עונג חדשים – זה חלק מהדנ”א שלנו. הרבה פעמים סקס הוא ארץ לא נודעת ובכל פעם אנחנו מתחילים מחקר מהתחלה. כאן תמצאו מדריכים למקומות חדשים, תשוקות ומעט על כללי הבטיחות שאמורים לוודא שכולנו נחזור ממסע ההרפתקאות שלמים ובריאים.

קטגוריות:

  • הבסיס הסקסי:  כאן תמצאו כל מיני מדריכים ועצות לפעילויות מיניות שרובנו מכירים ואוהבים.
  • מין למתקדמים: רוצים לשמוע עוד? יש עוד עולם אדיר של סקס שם בחוץ. הנה כמה נושאים שיעניינו אתכם.
  • סולו מין: לכל אחד מאיתנו יש גוף, ולכולנו יש דעות לגביו. לפעמים אוהבים אותו, לפעמים פחות. הנה כמה נושאים שכדאי לחשוב עליהם כשאנחנו מגבשים דעה לגבינו ולגבי אחרים.
  • סקס בדואט (או יותר): להיות עם עוד מישהו זה נהדר, אבל לפעמים זה גם עלול להביא קשיים. בואו נבחן חלק מהקשיים האלה, ונראה איך אפשר לעשות את החיים המשותפים ליותר טובים.
  • פמיניזם, קוויריזם וכל האיזם:  על אפליות, חוסר צדק וראש פתוח
  • לוהטים במיוחד: רעיונות חדשים, יצירתיות, תשובות לשאלות והצעות.

תגיות:

BDSM, אוננות, אורגזמה, אינטימיות, בגידות, בעיות תפקוד, דימוי גוף, שיער גוף, דייטינג, הומוסקסואליות, הטרדה מינית, הנאה ועינוג, התפתחות מינית, וסת, העדפות, זהות מינית, חינוך, יעוץ/טיפול, להט”ב, מחאה, מין אוראלי,  מין אנאלי, נשיקות, מין מחוץ למע”י, מין רב משתתפים, מערכות יחסים, גיווןמערכות יחסים פתוחות, יופי, משחק מקדים, משיכה, סקס ללא חדירה, חופש, פוליאמוריה, פורנוגרפיה, קינק, נוסטלגיהפמיניזם, צעצועים, תפיסה חברתית, משחקים לבד, משחקים ביחד, מדריך

 

הערה: המחבר אינו רופא או מטפל מיני. אין לראות בכתוב כאן כחוות דעת מחייבת, כטיפול מקצועי או כתחליף לטיפול.

אינטימי, אופטימי, רציני. יוני אלקן, מומחה למיניות האדם.