כשהיא רוצה אותך

Making-Out

בפוסט הקודם דיברנו על הסכמה, אבל לדעתי הדבר הכי מגרה הוא מישהי שרוצה אותך או מישהו שחושק בך. אלה הדברים שעושים אותנו מאושרים, ולא חצי הסכמה בפה רפה. מישהי או מישהו שפשוט רוצים לגעת, ועם קצת מזל גם לא רוצים להפסיק. הסכמה ורצון שלובים זה בזה, ואף אחד לא רוצה להיות במיטה עם מישהי/ו שלא מעוניינים בזה ובמגע. הסכמה היא… Read more »

כשאת אומרת כן, למה את מתכוונת?

Making-Out

“לא בא לי” “יבוא לך” לא. לא יבוא לה. לא רק שלא יבוא לה, יותר מהכל יבוא לה ללכת. יש לנו בעיה לא פשוטה בתרבות שלנו, בכל מה שקשור לעניינים שבינו לבינה. זו השאלה של מה זו הסכמה? ואיך משיגים אותה? ניסוח השאלה בצורה הזאת היא דוגמה מצויינת לעד כמה יש לנו בעייה: הסכמה זה לא משהו שמשיגים. היא לא… Read more »

מזמוזים זה עולם שלם (גם אחרי גיל העשרה)

Making-Out

בתור אדם בוגר, לפעמים משעשע אותי לחשוב על גיל ההתבגרות ועל המזמוזים והגבולות שלהם דאז: א) כל מקום יתאים. אם זה במושב האחורי של האוטו, באתר בניה כשהפועלים יצאו להפסקת צהריים, או בארון של שרת בית הספר (לא זה עם המחשבים) – אנחנו חרמנים, ועכשיו! ב) קצב ההתקדמות. הממממ… אנחנו מתנשקים כבר 25 דקות, השפתיים של שנינו אדומות כבר מחיכוך,… Read more »

אני יפה? (כן. בייחוד אם תחשבו ככה)

6f34dcdff58eae5a2d7c43b1c95cf7c0

נתחיל מהעיקרון הפילוסופי. בן-האנוש מנסה כבר אלפי שנים להגדיר לעצמו מה “יפה”. לא רק באנשים, אלא בכלל באמנות ובחיים. מה אסתטי? ההגדרה הזאת השתנתה מתקופה לתקופה בתרבות המערבית. היא החלה ממה שמייצג את האלוהות, ועברה למה שמייצג את האנושי: מסימטריה ל-אסימטריה, מדברים שחוזרים על אותו דפוס, לכל דבר שהוא יחודי. כל תקופה והגדרת היופי שלה. כך גם אפשר לראות כיצד… Read more »

ענק או קטן? הגודל וכמה הוא קובע

הורד

לאורך כל החיים שלי אני רואה איך המדיה שמה דגש אדיר על גודל הזין של גבר. גבר שיש לו פין קטן הוא לא שווה, וגבר שיש לו זין ענק הוא משאת נפשן של כל הנשים. כשאתה גדל באווירה כזאת אתה לומד שזה מה שנכון, שזו המציאות – ומתחיל לפתח פחדים בנוגע לגודל שלך: זה קטן מדי? מה נשים יגידו כשיראו… Read more »

משפחה ענקית של אהבה

images

להתאהב ביותר מאדם אחד, בו זמנית, ולהצליח להגשים את התשוקה לשניהם (או יותר) בלי לפגוע באף אחד, זו אולי התמצית של פוליאמוריה. ההגדרה הפשוטה לפוליאמוריה היא “ריבוי מערכות יחסים”. בניגוד למערכות יחסים פתוחות שבהן יש מערכת יחסים אחת (מונוגמית) אבל במסגרתה מותר לקיים מגע מיני עם אנשים אחרים, כאן מדובר בכמה מערכות יחסים (לפעמים ברמות עוצמה שונות) המתרחשות במקביל. במערכת… Read more »

כאן לא בוגדים – מערכות יחסים פתוחות

threesome

קישון תאר את זה הכי טוב לדעתי: “העובדה היא ששני שליש מהגברים מודים שבגדו בנשותיהם, ושליש אינו מודה בזה.” אבל האמת היא שהמשפט הזה אינו מדוייק – כי כולם בוגדים. גברים ונשים כאחד, ללא הבחנה. הפער הוא בין הרצון לבין הביצוע, כולנו יודעים שאין בעיה (למעט הלכתית) לחמוד או לחשוק במישהו, אבל ללכת ואשכרה לפעול לפי זה – זו הבעיה…. Read more »

אז מה הקטע הזה עם אנאלי?

Free-shipping-24-X35-inch-Female-Star-Sexy-Girl-Poster-181-Sand-ass-beach-erotic-Custom

(כל הכתוב כאן בלשון נקבה פונה גם לשני המינים ומומלץ לא פחות לזכרים, הערה קטנה על כך בסוף) בכל מפגש שלי אני נתקל בסקרנות אדירה ובתהיות אין סוף באשר לאחד האקטים המיניים המהנים ביותר לכל הצדדים ובכל המגדרים, עם הטאבו החברתי הכבד ביותר. אז למה, איך, כמה ועד כמה כאן: למה לי אנאלי? מין אנאלי הוא כיף. באמת, ברצינות, כיף לאללה…. Read more »

על קצה השוט והחבלים – הקדמה לבדס”מ

bondage-ballet-red-rope-john-tisbury

דרך מצויינת בעבורי לבדוק עד כמה מישהי בקטע, זה פשוט לזרוק איפשהו לתוך השיחה את המשפט “אה, זה בסדר, אני וַנִילִי…” התוצאות מדברות בעד עצמן. מי שיודעת למה אני מתכוון מקבלת את המסר, ומי שלא, זה לא ממש משנה. אם היא באמת לא מבינה על מה אני מדבר ומתעניינת אז השיחה נגררת לנושא של BDSM וזה נושא מעניין בפני עצמו,… Read more »

כל המרבה הרי זה (מין) משובח – מין רב משתתפים

Heres-Your-O.R.G.Y.-paperback-book-cover-1969

או במילים אחרות: התורה הלא כל כך סודית של האורגיה הרבה פעמים, כשהשיחה נודדת למין רב משתתפים, יש כאלה שמיד מצטרפים וחולקים מחוויותיהם, יש כאלה שממהרים להבהיר: “אני?! לעולם לא!”, ויש כאלה שנבוכים כל כך מהרעיון שהם מעדיפים בכלל לא לדבר על זה. הנושא עצמו טעון והמוח של רוב האנשים נמלא בשאלות: האם זו בגידה? איך אני ארגיש כשאראה את… Read more »

אני מתגעגע לשיער – לא רק על הראש

enhanced-4085-1416519310-16

הקיץ מגיע, והחום גורם לרבים מאיתנו להסתפר ולהתאוורר לקראת הימים החמים שיבואו. החום מביא לנו בגדים יותר קצרים והליכה אופנתית לים. “בגד ים אמרת? אה, טוב, אני זקוקה לקצת עבודת הכנה קודם.” על קו הבקיני להיות נקי מכל מפגע בשביל להלך בטיילת התל-אביבית. אני שומע מיותר ויותר חברות שלי שכשמדובר בעבודת גיזום וסידור המפשעה, הן לא מסתפקות בניכוש עשבים שוטים,… Read more »

יותר לאהוב – על אנשים גדולים ואפלייה על רקע מראה

a15313cd55a16d003bd46c95e2dc016c

כל הכתוב כאן נכון לשני המינים וכלל המגדרים אך נכתב בלשון נקבה מתוך נוחות הכותב. מי אמר שנשים רזות זה טוב? אה, כן, כולם. אבל מי אמר שנשים שמנות זה רע? אה, כן, כולם. אתם יודעים מה? לכו להזדיין. לא, באמת, אני ממליץ לכם, זה כיף. ואם אתם הולכים, אז לכו על מישהי גדולה. כל הרעיון שרק נשים רזות זה יפה הוא… Read more »

מציצה זו סוכריה בירושלמית – המדריך למין אוראלי לגבר

images (6)

אם התחלת לקרוא את הפוסט הזה במטרה שאסביר לך איך לגרום לגבר שלך לגמור תוך 40 שניות ממציצה – צר לי לאכזב אותך. ההמלצות שאני נותן פה אינן ספציפיות, אלא יותר הכוונה כללית והצעה לנקודת מבט על מין אוראלי לגבר. שמעי, יש גברים שיותר אוהבים כשיורדים להם, ויש שפחות. יש כאלה שזה כל כך סקסי בעבורם שהם יכולים לגמור מזה… Read more »

צלילה נעימה – המדריך למין אוראלי לאישה

images (2)

הקדמה: אם אתה לא אוהב – אל תעשה כבר שמעתי על כמה מערכות יחסים שהסתיימו, או שהיו צריכות להסתיים, בגלל שהגבר לא הסכים לרדת לה. ויש צדק בכך – גברים, אם אתם אוהבים את האישה שלכם, אז תאהבו אותה! זה מגעיל אתכם? ובכן, גם לשים את הזין שלכם בפה ולמצוץ אותו אחרי שהוא הזיע כל היום בתחתונים זה לא הדבר… Read more »

מתי נתנשק?

download

“היה לנו דייט מעולה. היה ממש כיף, הוא היה מצחיק ומעניין. הכל היה מצוין.” “איזה יופי! אז מתי אתם יוצאים לדייט שני?” “נראה לך?! הנשיקה איתו בסוף הדייט הייתה איומה! אין סיכוי שאני מתקרבת לזה שוב…” קטע זה נלקח משיחה אמיתית. אם לא הבנתם את זה עד עכשיו – הדרך שבה אתם מנשקים אומרת הרבה עליכם ועל המשך דרככם עם… Read more »