מה (עוד) אני מציע

בנוסף ליעוץ מיני אני מציע גם מגוון רחב של הרצאות לקהלים שונים, מה שיכול להתאים לאירועים מיוחדים, כמו גם לתרום לקורסים העוסקים בתחומים הטיפול והמיניות.

בין ההרצאות האהובות שלי:

  • פארק השעשועים האינטימי שלי – הבסיס  – הרצאת הדגל אשר מציעה הכירות בסיסית עם תחומים שונים של מין ומיניות. טעימות קטנות מנושאים שונים.
  • יש סקסולוג בקהל?  הרצאה דינאמית מבוססת שאלות מקהל ה”נשלפות מן הכובע” והיא חלק מן הפעילויות למסיבות רווקות, ימי הולדת עגולים ושיחות בנות מכל הסוגים. הרצאת שכיף להיות שותפים בה, כיוון שהיא כולה נבנית מתוך ההשתתפות שלכם ומותאמת אליכם!
  • כשנכנסים למים העמוקים – שקיעה לתוך שגרה היא חלק ממה שגורם לאושר ובטחון ברוב מערכות היחסים, אלא שלפעמים שוכחים את המיטה. כמו בכל משחק למבוגרים, צריך חידושים, ריגוש והתנסויות.. אז כאן תמצאו את החומר למתקדמים, עונג שמגיעים אליו במערכת יחסים ארוכה שיש בה אמון ומקום להתנסויות. חשוב לשמור על האינטימיות במערכת היחסים, וכאן תמצאו רעיונות והצעות לאיך מיצרים, שומרים ומחזקים את הניצוץ בקשר. אם בדרכים פשוטות או לאמיצים בינינו בדרכים יותר הרפתקניות.
  • זהב נוצץ תמידמיניות בגיל השלישי. רק בגלל שאנחנו מזדקנים זה לא אומר שהחשק המיני שלנו יורד או נעלם. אנחנו יצורים מיניים מהרחם ועד הקבר וחשוב לגלות  מחדש של המיניות שלנו בכל גיל, תוך התגברות על קשיים ומציאת האני-המיני שלכם.
  • זוג, זוגיים ופול האוס – מערכות יחסים אלטרנטיביות. העולם שלנו נפתח יותר ויותר למערכות יחסים ששונות מהסטנדרט המונוגמי הקלסי, וחשוב שנדע מה קורה שם בחוץ. מה ההבדל בין מע”י פתוחה לפוליאמוריה. מה הקשיים, ואילו כלים משתמשים בשביל להתגבר על הקשיים האלה. חשוב להכיר את הדברים גם בשביל להבין את האחר, אבל גם בשביל להבין מה מתאים לנו, ולראות שלפעמים מה שטוב לאחר לא טוב לנו, ולפעמים אפשר ללמוד הרבה על עצמינו רק מלהכיר את האחר.
  • מה שבא לי-  הרצאה על הגדרה עצמית מבחינת מין ומיניות. מהיא תעודת זהות מינית ומה היא מכילה. חשוב שכולנו נכיר את עצמינו ואת הסובבים אותנו בכדי שנוכל להבין אחד את השני ולכבד את המיניות של כולם.
  • חמישים גוונים של הסכמה – מה זה באמת בדס”מ? בואו לחקור את העולם הענק והמרתק של הקינק. נראה איזה דברים שונים אנשים אוהבים, ונבחן את היופי ב”סטיות” ואיך הן לא מתאימות לכל אחד.
  • כל ההתחלות קשות. עולם הדייטינג הפך להיות לשדה קרב, שכולל בו דרכי התקפה והגנה, אגרסיביות, וכיבוש. אבל אנחנו לא חייבים להסכים עם הדרך שבה דברים מתנהלים היום. אני בא לנתח את הדרך שבה עולם הדייטינג מתנהל היום, וכיצד בעבודה משותפת של כולנו אנחנו יכולים לשפר את המצב ולהפוך את החוויה ליותר חיובית, בטוחה ומהנה לכולם.

רוצים הרצאה? מפגש? מסיבת רווקות? סתם רוצים אותי?

yoni@dralkan.com או כאן

אינטימי, אופטימי, רציני. יוני אלקן, מומחה למיניות האדם.